Lugemissoovitus

Kindlasti oled lugenud mõnda sellist raamatut, mida tahad ka teistele soovitada. Siin on Sul hea võimalus jagada oma lugemiselamust. Selleks  pead vaid kirjutama allpool olevasse kommentaaride kasti!

11 thoughts on “Lugemissoovitus

 1. Arto Paasilinna “Maailma parim küla”. Selle raamatu põhjal on tehtud ka tänavune Rakvere Teatri suveetendus. Arto Paasilinna on üldse üks mõnus autor (minu ja paljude teiste jaoks), kõikide jaoks ei pruugi olla.
  Kes huumorit mõistavad, nende jaoks nähtavasti on!

 2. “Kui aju puhkab” – Kadri Mölder,
  “Miraculum” – Ketlin Priilinn,
  “Lugusid Jõhvist”,
  “Suure väljaku ääres” – Andres Vanapa

 3. Soovitan raamatut “Kaks vana naist”, autoriks Velma Wallis. Raamatukoguriiulilt leiate ta “Madisoni maakonna sillad” kõrvalt (mis on ka muuseas väga hea!).
  Võib ju mõelda, et mis neist vanadest naistest ikka kirjutada on, aga proovige lugeda! Tartu Sadamateatris etendatakse sama raamatu järgi ka teatrilavastust. Lavastajaks Merca ja peaosades Anne Veesaar ning Terje Pennie. Meeldejääva osa teeb ses tükis ka Merle Jääger ise. Soovitan soojalt mõlemat: nii raamatut kui ka etendust.

 4. “Naine puuris” meeldis mulle ka, hea krimiraamat. Pinge püsib lõpuni välja. Tõsi, mõned lõigud on õõvastavad, hirmutavad, aga vastukaaluks on uurijate tandemi tegutsemise kirjeldused, mis loovad just sellise hea krimka olustiku:)

 5. Üks ja ainus härra “Manna” : Valter Pärtelpoeg ja Elle Eha “Tähed panevad ilmaruumi särama” (elulooraamatute sõpradele).
  “Naine puuris”( Jussi Adler-Olsen) ja “Poiss kohvris” (Lene Kaaberbol, Agnete Friis) krimkasõpradele

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.