Töötajad

Kohtla-Järve Keskraamatukogu koosseis on kinnitatud Kohtla-Järve Linnavalitsuse 13.11.2018.a. Korraldusega nr.615 ja kehtib alates 1.jaanuarist 2019.a.

 

  1. Keskraamatukogu
Ametikoht Nimi   Telefon  E-post
Direktor Aime Aarmaa 3354 350 aime@k-jarve.lib.ee
Direktori asetäitja Margit Aavere 3354 352 margit@k-jarve.lib.ee
Komplekteerimis-osakonna juhataja  

Maia Kovaltšuk

 

3354 355

 

maia@k-jarve.lib.ee

Raamatukoguhoidja Lidia Šatalova 3354 355  
Raamatukoguhoidja Tatjana Jeršova 3354 355  
Teenindusosakonna juhataja  

Riina Suuban

 

3354 352

 

riina@k-jarve.lib.ee

Raamatukoguhoidja Tatjana Agafonova 3354 353 tatjana@k-jarve.lib.ee
Raamatukoguhoidja Lidia Hallik 3354 353 lidia@k-jarve.lib.ee
Raamatukoguhoidja Ly Lilleorg 3354 353  
Raamatukoguhoidja Alla Rõtova 3354 353  
Raamatukoguhoidja Larissa Sergejeva 3354 353 larissa@k-jarve.lib.ee
Arvutispetsialist 0,5 Urmas Undusk    
Arvutispetsialist 0,5 Sergei Popov    
Kunstnik-kujundaja Marieta Rosman 3354 353  
Autojuht 0,5 Raivo Narusing 3354 352  
Köitja Helju Juusu 3354 352  
Remonditööline 0,5 Hans Kukner 3354 352  
Koristaja 0,75 Galina Belanova    
Koristaja 0,75 Tiia Kivimägi    

                             

  1. Lugemissaal
Teatme- ja lugemissaali osakonna juhataja  

Larissa Ladanjuk

 

3373 953

 

larissala@k-jarve.lib.ee

Bibliograaf Tiiu Dubova 3375 075 tiiu2@k-jarve.lib.ee
Raamatukoguhoidja Helve Morozov 3375 075  

      

  1. Lastekirjanduse osakond
Osakonnajuhataja Piret Sünd 3355 916 piret@k-jarve.lib.ee
Bibliograaf    Sirje Vahejõe 3355 916  
Raamatukoguhoidja Galina Šilina 3353 946  
 

Raamatukoguhoidja

Viktoria Tšerepanova  

3353 946

 
Raamatukoguhoidja Kaire Korsten 3353 946 kaire@k-jarve.lib.ee
Raamatukoguhoidja Heldi Bertram 3355 916  
Koristaja 0,75 Malle Aavere    
Koristaja 0,5 Viiu Räis    

      

5. Ahtme haruraamatukogu

Haruraamatukogu juhataja  

Ülle Anijalg

 

3354 360

 

ylle@k-jarve.lib.ee

Osakonna juhataja (lastetöö alal)  

Lilian Amelkina

 

3354 360

 

lilian@k-jarve.lib.ee

Raamatukoguhoidja Ljudmila Silvestrova    3354 361  
 

Raamatukoguhoidja

Tatjana Magilnitskaja  

3354 361

 
 

Raamatukoguhoidja

Antonina Semjonova  

3354 361

 
 

Raamatukoguhoidja

Galina Novosseltseva  

3354 361

 
Raamatukoguhoidja Valentina Luks 3354 361  
Raamatukoguhoidja Julia Vilde 3354 363  
Raamatukoguhoidja Heliko Sajor 3354 363  
Raamatukoguhoidja Rimma Pahk 3354 363  
Arvutispetsialist 0,25 Dmitri Magilnitski             
Remonditööline 0,25 Mihhail Pavlov    
Köitja 0,5 Tatjana Tsõmbal    
Koristaja 0,5 Tatjana Tsõmbal    
Koristaja 0,5 Ljudmila Kapkova    
Koristaja 0,5 Marina Rütkanen    

 

6. Sompa haruraamatukogu

Haruraamatukogu juhataja  

Mari Läks

 

3328 243

 

mari@k-jarve.lib.ee

                             

7. Oru haruraamatukogu

Haruraamatukogu juhataja  

Nadežda Žirjakova

 

3379 007

 

nadezda@k-jarve.lib.ee